62 15 15 51

… Chłopcy z Placu Broni

Kup płytę

 


Jeśli chcą Państwo zamówić płytę CD z piosenkami z musicalu „Chłopcy z Placu Broni” zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia obok.

Szczegóły zamówienia prześlemy w odpowiedzi na wiadomość. Jednocześnie informujemy, że aktualny nakład jest wyczerpany – nowe płyty trafią do sprzedaży na początku 2023 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Koszt płyty już z wysyłką (za pobraniem) to 35zł.

Formularz zamówienia    Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Twoje dane osobowe przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką ochrony danych osobowych. Przysługuje Ci szereg praw w tym prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Uzupełniając formularz kontaktu oraz akceptując wysłanie zapytania świadomie i dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), https://giodo.gov.pl/pl/569/9276 oraz polskim przepisami w zakresie ochrony danych osobowych.